Bez punktów w Sułowie

Nasi piłkarze przegrali na wyjeździe z Baryczą Sułów 2-0 (1-0) i zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli IV ligi. Ostatnie miejsce zajmuje obecnie jeden z głównych pretendentów do awansu z poprzedniego sezonu - AKS Strzegom. Marne to pocieszenie i przydałoby się zacząć punktować, choć akurat w najbliższym spotkaniu o punkty będzie bardzo trudno, gdyż do Oławy przyjeżdża Lechia Dzierżoniów, która z kompletem punktów przewodzi ligowej stawce. Mecz z Lechią zaplanowany jest na sobotę 28 sierpnia, początek o godzinie 17:00. Mecz ten odbędzie się bez udziału publiczności (kara DZPN).

Zanim nasi piłkarze powalczą o ligowe punkty, w w środę udadzą się do Wiązowa na mecz pucharowy. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Składy z każdego meczu MJO możecie zobaczyć po kliknięciu na przycisk "Szczegóły meczu" znajdującego się po prawej stronie ekranu.