Mecz w Wierzbicach

Runda jesienna już się zakończyła ale awansem zostanie rozegrana jeszcze pierwsza kolejka rundy rewanżowej (i być może też druga kolejka). Oławianie zagrają na wyjedzie z WKS Wierzbice. Przypomnijmy, że WKS w Oławie na rozpoczęcie sezonu wygrał 4-0, lecz później szło mu już coraz gorzej (jeden remis, jedna wygrana). Wierzbiczanie zajmują ostatnią lokatę w tabeli ale dzięki zwycięstwu w sobotę ze Strzegomiem 3-0 (wygrana po sześciu porażkach z rzędu) zniwelowali stratę punktową do przedostatniego Moto-Jelcza Oława do jednego punktu. W razie zwycięstwa nad MJO opuszczą więc ostanie miejsce w tabeli, a zajmie je właśnie Moto-Jelcz. Miejmy nadzieję, że ten scenariusz się nie sprawdzi i oławienie z tego meczu przywiozą komplet punktów.

Mecz w Wierzbicach odbędzie się w niedzielę, 21 listopada o godzinie 11:00.