Zima na ostatnim miejscu

Spełnił się czarny scenariusz - piłkarze Moto-Jelcza Oława przegrali z WKS Wierzbice 2-1 i tym samym spadli na ostanie miejsce w tabeli IV ligi. W meczu w Wierzbicach gole zdobywali tylko gospodarze: w 48 i 55 minucie trafiali do bramki oławian, a w 75 minucie do trafili do swojej.

Przed czwartoligowcami teraz okres przerwy zimowej, który potrwa około 4 miesięcy. Miejmy nadzieję, że czas ten zostanie dobrze wykorzystany przez zarząd, sztab szkoleniowy oraz samych zawodników na przygotowanie zespołu do rundy wiosennej tak, aby na wiosnę skutecznie zawalczyć o utrzymanie się w IV lidze. Sytuacja jest zła ale nie beznadziejna. W dole tabeli panuje spory ścisk i różnica pomiędzy ostatnim miejscem w tabeli a pierwszym "bezpiecznym" miejscem to zaledwie trzy punkty. No więc panowie, do roboty!