Weekendowe granie
Przed nami kolejne weekendowe pojedynki drużyn MJO. Czwartoligowcy zagrają wyjazdowe spotkanie z Piastem Nowa Ruda. Piast traci tylko dwa punkty do Moto-Jelcza i z pewnością noworudzianie powalczą o to aby tą różnicę zniwelować na swoją korzyść. Na jesień wygraliśmy pewnie z Piastem w Oławie 2-0, ale trzeba pamiętać, że Piast nie przegrał jeszcze na wiosnę, a ostatnie trzy kolejki były dla niego zwycięskie. Zapowiada się więc ciężki bój o ligowe punkty, tym bardziej, że mecz rozegrany zostanie na sztucznej nawierzchni na stadionie Centrum Turystyczno-Sportowego w Nowej Rodzie Słupcu. Dla piłkarzy MJO będzie to debiut na tym obiekcie. Mecz odbędzie się w Niedzielę Palmową o godzinie 11:00.
W Palmową Niedzielę swój mecz rozegrają także piłkarki MJO. O godzinie 15:00 na oławskim stadionie podejmą UKS Bierutów. Tu raczej powinniśmy być spokojni o wynik, gdyż kroczące od zwycięstwa do zwycięstwa oławianki nie powinny mieć problemu z rozprawieniem się ze znajdującym się w środku tabeli UKS-em.
Natomiast piłkarze ręczni MJO udadzą się do Wielkopolski na mecz ze Strzałkowem. Młodzi szczypiorniści MJO mają długą zwycięską serię spotkań, więc liczymy także i na dobry wynik w Strzałkowie.