MJO w finale Pucharu Polski

Piłkarze Moto-Jelcza Oława pokonali w pucharowym starciu trzecioligową Ślęzę Wrocław 3-1. Przed końcem pierwszej połowy na prowadzenie wyprowadził oławian Daniel Pawlak w 41 minucie. Tuż po przerwie goście zdołali wyrównać, ale później gole zdobywali już tylko czaro-biało-zieloni: w 58 minucie Paweł Kohut z karnego oraz ponownie Daniel Pawlak w 63 minucie

W meczu drugiej pary półfinałowej zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne, w których to Piast Żmigród okazał się minimalnie lepszy od Polonii Bielany Wrocławskie. Tak więc w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgowym zmierzymy się ze swoim rywalem ligowym.