Rusza liga

Już w najbliższy weekend czwartoligowcy wracają na boiska. W pierwszej kolejce oławianie zagrają na własnym obiekcie z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki. Drużyna rywali zajmuje ostanie miejsce w tabeli ze skromnym dorobkiem dwóch punktów, ale nie zapominajmy, że jeden z tych punktów został zdobyty w pojedynku z Moto-Jelczem Oława na inaugurajcę sezonu 2022/2023 (padł wówczas remis 2-2). Jak będzie tym razem przekonamy się już w sobotę.

Niestety kibice MJO nie będą mogli obejrzeć zmagania swoich piłkarzy bezpośrednio z trybun oławskiego stadionu, gdyż jeszcze do końca marca obowiązuje nakaz rozgrywania meczów bez publiczności, nałożony przez DZPN za mecz z Górnikiem Wałbrzych. Poza najbliższym meczem, bez publiczności odbędą się jeszcze mecze z Bielawianką Bielawa oraz Polonią Świdnica. Pierwszym meczem na który kibice MJO będą mogli wejść jest mecz z Polonią Trzebnica.